O nás


Logo GT Race Simracing Club

Vítej na GT Race Club

GT Race je závodní komunita, která byla založena Luciem Worenem v roce 2014 na platformu Playstation 3 a simulátor Gran Turismo 6.

Dnes se využívá platforma Playstation 4 a chystáme se na Playstation 5.

Hlavní závodní titul, který využíváme je Gran Turismo Sport a v nejbližší době plánujeme otevření veřejné lobby i pro Assetto Corsa Competizione.

Naše hlavní aktivita spočívá v organizaci šampionátů i jednotlivých závodů a společné sdílení tohoto zájmu v komunitě nadšenců, jak začátečníků, tak zkušených veteránů, kteří brázdí tratě simracingu na různých platformách a titulech už přes 20 let.

GT Race Club na YouTube

GT Race najdete i na YouTube streamovacím kanále, který se jmenuje GT Race Simracing TV. Na tomto kanále vysíláme komentované live přenosy i záznamy. Pokud se na kanál chcete podívat, tak stačí kliknout zde na obrázek, nebo na hlavní stránce v menu. Rychlý přístup najdete také kliknutím na ikonu ve spod hlavní stránky našeho webu.

Klikni na obrázek pro vstup

GT Race Club na Facebooku

Na Facebooku GT Race provozuje hned několik skupin a jednu stránku, kterými poskytuje svým členům velké zázemí na této sociální síti a tím i široké možnosti pro sdílení, komunikaci, nebo nákup a prodej herní techniky. Největší naší základnou na FB je skupina SIM RACING KOMUNITA. Tato skupina nemá omezení, je otevřena všem platformám a titulům. Povolené je sdílení streamů, propagace produktů jiných klubů i sdílení různých odkazů a komunikace na ní je naprosto svobodná v souladu se zásadami slušného chování. Pro vstup klikni zde na obrázek, nebo na ikonu ve spodní části hlavní stránky webu.

Klikni na obrázek pro vstup

Další FB skupinou, kterou provozujeme je čistě klubová skupina pro jezdce našich šampionátů pro oznámení, ankety a diskuze. Tato skupina se jmenuje SIM RACING GT RACE CLUB a vstoupíte na ni stejně jako na předešlou, kliknutím na obrázek, nebo vstupní ikonou ve spod hlavní stránky webu.

Klikni na obrázek pro vstup

Poslední naše skupina na FB je SIM RACING A GAME BAZAR a ta slouží jak k prodeji, nebo poptávce herní techniky, tak k nabídce šampionátů jiných klubů, nebo organizátorů simracingových projektu napříč platformami a tituly. Kouknout na ně můžete stejným způsobem jako u předchozích skupin.

Klikni na obrázek pro vstup

Na FB taky najdete naši klubovou stránku GT Race simracing comunity.

Klikni na obrázek pro vstup

Administrace komunity

Lucius Worenus zakladatel komunity

Další funkce: Grafická podpora, webová podpora, komentátor, poradce a člen hlasovací komise, administrace streamovacího kanálu, částečný servis pro administrátory v oblasti webu, administrátor šampionátu, administrátor závodní lobby, spolutvůrce projektů komunity.

Ludvík Šimek – vedení klubu

Další funkce: Servis pro administrátory v oblasti webu, poradce a člen hlasovací komise, spolutvůrce projektů komunity, administrátor závodní lobby, správa klubové kasy.

Lukáš Uhlík – vedení klubu

Další funkce: Hlavní administrace v oblasti skupin na Facebooku, poradce a člen hlasovací komise, spolutvůrce projektů komunity.

Martin Koumal – organizátor a spolutvůrce šampionátů

Další funkce: Zpracování bodů šampionátu a jeho administrace jezdců, poradce a člen hlasovací komise, administrátor závodní lobby, spolutvůrce projektů komunity.

Andrej Mendel – organizátor a spolutvůrce šampionátů

Další funkce: Zpracování bodů šampionátu a jeho administrace jezdců, poradce a člen hlasovací komise, administrátor závodní lobby, spolutvůrce projektů komunity.

Ladislav Baborák – hlavní administrace zpracování bodů šampionátů

Další funkce: Sestavování tabulek bodování týmů a jezdců, evidence náhradníků, přidělování bodů a pozic podle pravidel, poradce a člen hlasovací komise, spolutvůrce projektů komunity, administrátor závodní lobby.

Jakub Jureček – propagace

Další funkce: Poradce a člen hlasovací komise, spolutvůrce projektů komunity.

Milan Šimůnek – grafika

Další funkce: Tvorba vzhledů, grafiky, poradce a člen hlasovací komise, spolutvůrce projektů komunity.

Jak nás můžete kontaktovat?

Nejjednodušší je plovoucí ikona messengeru v pravém spodním rohu webu, dále nás můžete oslovit příspěvkem na našich FB skupinách, nebo na FB stránce. Kontaktovat nás lze i na gtrace.simracing@gmail.com